CA AMIMA - Štěpánka Růžičková

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Japonský yen10019.84
ID: 1003770

To nejlepší z adventního Záhřebu a Mariboru

Termín: 16.12. (So) - 17.12. (Ne) 2023

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 3 490 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj - 790 Kč, cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
A, A1
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna ranních hodinách. Chorvatská metropole ZÁHŘEB už několik let po sobě vyhrává anketu o nejkrásnější vánoční trhy v Evropě, a tak i my si je pojedeme společně vychutnat. Během předvánočního období vypadá celé město Záhřeb jako by právě teď vyskočilo z pohádky a proto není divu, že advent v Záhřebu přitahuje každoročně více a více návštěvníků. Tradičně je v Záhřebu advent zahájen umístěním adventního věnce kolem fontány Manduševac na náměstí bána Jelačiće. Trhu na náměstí bána Jelačiće se říká vánoční pohádka a je umístěn ve východní části náměstí, zatímco na druhé straně je hlavní pódium pro různá představení a je zde také hlavní městský vánoční strom. V Záhřebu se také nachází jedno z největších venkovních kluzišť v této části Evropy. Vánoční atmosféra je obzvláště kouzelná v nejznámějším parku Dolního města – Zrinjevaci. Užijeme si atmosféru u malých stánků s občerstvením, ochutnáme typické záhřebské speciality. Nevynecháme ani stánky s ručně vyráběnými suvenýry, budeme obklopeni nádhernou vánoční výzdobou a vždy veselými lidmi! Po návštěvě trhů odjedeme na ubytování.
2. den
Po snídani dokončíme prohlídku města. Navštívíme historické centrum města, dojdeme až do Horního města, tvořeného spletí úzkých a křivolakých uliček, v nichž se s trochou štěstí i romanticky ztratíme. Spatříme Kamennou bránu, jež dříve tvořila součást městského opevnění a úchvatnou Záhřebskou katedrálu. Po prohlídce centra města odjedeme do města vynikajícího vína - MARIBORU, kde si dosyta užijeme tu pravou vánoční atmosféru. V měsíci prosinci jsou ulice a náměstí Mariboru prozářené nesčetnými magickými světly a světelnými sochami Lumino. Výzdoba hlavních ulic magickými nitěmi symbolizuje spojení mezi lidmi. Hlavní náměstí je domovem dárkového trhu a vánočního kolotoče. Kolem 17 hod. se vydáme zpět do ČR, příjezd do Brna v nočních hodinách
Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 1× ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 1x snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu, vstupy do navštívených objektů – doporučená částka cca 20 KHRK a 20 €.
16.12. (So) - 17.12. (Ne) 2023 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
H 1/1 - zájem o doobsazení Cena zájezdu další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-3 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoIgrane
HotelTo nejlepší z adventního Záhřebu a Mariboru
H 1/1 Cena zájezdu
Termín16.12.2023 - 17.12.2023
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952
Vytvářím objednávku...