CA AMIMA - Štěpánka Růžičková

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Japonský yen10019.84
ID: 1020381

RADISSON BLU PARK & CONFERENCE CENTRE - Drážďany Radebeul

Termín: 01.11. (St) - 03.11. (Pá) 2023

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 3 050 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD (cca 25 m 2), Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, rádio, telefon, minilednička, trezor, vysoušeč vlasů, župan, pantofle, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, (cca 27 m 2), Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, rádio, telefon, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, župan, pantofle, kávovar Nespresso, Wi-Fi c) Rodinné pokoje pro max. 4 dospělé osoby, (cca 60 m2), ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, rádio, telefon, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, župan, pantofle, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi Některé pokoje mají balkon nebo terasu. Bezbariérové pokoje k dispozici na ověření.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace Nizza, restaurace Lössnitz a letní terasou, Karl May bar, 16 samostatných zasedacích místností s nejmodernější technologií pro konference, výtah, velké podzemní garáže. BLU MOTION SPA (1000 m²): 25 m bazén, vířivka, venkovní část bazénu, hammam, fitness, posilovna, za příplatek masáže a kosmetika aj.
FORMA STRAVY
snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří za doplatek v CK.
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let v dětské postýlce ZDARMA nebo Jedno dítě od 3 do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
hotelový bazén 25 m dlouhý. Drážďany nabízí velké vyžití koupání: kryté bazény: Georg-Arnholf-Bad (10 km), Schwimmsportkomplex Freiberger Platz (10 km), Schwimmhalle Klotzsche (12 km), zážitkový park Elbamare (cca 10 km) venkovní koupaliště: Georg-Arhnol-Bad (10 km), Luftbad Dölzschenk (11 km), Freibad Cotta (7 km) Stauseebad Cossebaude (10 km)
SILVESTR
Silvestrovský galavečer je již vyprodán.
PARKOVÁNÍ
hotelové podzemní garáže: 16 Eur/auto/noc
POBYT SE ZVÍŘETEM
16 Eur/zvíře / noc
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Luxusní Radisson Blu Park Hotel & Conference Center leží v Radebeul jen kousek o Muzea Karla Maye (cca 450 m), obklopen vinicemi a lesy a je postaven ve středozemním stylu. Je to ideální poloha mezi Drážďany (centrum 7 km) a Míšní. Jedná se o jeden z největších konferenčních hotelů v regionu s velmi dobrým spojením veřejné dopravy. Radebeul je svou polohou na slunných svazích vinic jedním z nejteplejších míst v Německu. Drážďany, saská metropole je dobře dostupná po dálnici a nabízí, mimo jiné, těchto TOP 10 dechberoucích drážďanských památek: Zwinger
Rezidenční zámek
Dopravní muzeum
Semperova opera
Albertinum
Lipsiusbau
Kostel Frauenkirche
Kostel Kreuzkirche
Zámek a park Pillnitz
Zámek Moritzburg
Pevnost Königstein Více informací o možnostech v Drážďanech ZDE
Mimo historické centrum doporučujeme navštívit filmové turistické cíle: Vinnetou - rudý gentleman. V místní části Radebeul (jen 450 m od hotelu) je skvělé muzeum Karla Maye pro milovníky nezapomenutelného Vinnetou. Znáte ho všichni: Vinnetou, syn náčelníka Apačů. Jeho jméno žilo v každém stanu, v každé chatě, u každého táborového ohně. Byl přítelem a ochráncem všech utiskovaných a neúprosným bojovníkem proti bezpráví. Filmové mayovky 60. let jsou nejúspěšnější filmovou sérií v historii německé kinematografie. Doporučujeme zakoupit si před návštěvou muzea ZDE knihu "VINNETOU - 50 let ve filmu Autor v této knize shromáždil 177 nejkrásnějších fotografií s Pierrem Bricem coby legendárním filmovým Vinnetouem. Jedná se tedy o "best of" z adaptací Karla Maye, snímků Poklad na Stříbrném jezeře, Vinnetou, Old Shatterhand aj. - v hlavních rolích s nezapomenutelnými Pierrem Bricem a Lexem Barkerem. Tři oříšky pro Popelku. "Bílý kůň a tuhá zima, už Popelka přijíždí, na Moritzburg, ztratit botku, už princ za ní vyjíždí…" Každý Čech zná filmovou popelku, proto doporučujeme navštívit nedaleký zámek Moritzburg, kde se také natáčela (11 km od hotelu). Před návštěvou zámku doporučujeme si připomenout pohádku na DVD ZDE Zapomenout nesmíme na památnou galerii Zwinger, jakož i výlety lodí po Labi, blízký zámek Pillnitz nebo exkurzi do pivovaru Radeberg. Pro milovníky nákupů je zde nepřeberné množství obchodů s cenami často nižšími než u nás, např. proslulý Elbe Park.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14: 00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Prahy do Drážďan (Flixbus 267), stanice Dresden central station. Pěšky asi 250 m na tramvajovou zastávku Hauptbahnhof, odtud tramvají (3) do zastávky Neustädter Markt. Přestoupíte na tramvaj (4) do zastávky Radebeul Schildenstraße. Hotel je od zastávky vzdálený asi 250 m. Jízdní řád MHD Drážďany www.dvb.de/cs-CZ/ Cesta autobusem z Prahy bez přestupu trvá cca 2 h. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Prahy do Drážďan (EC 378), stanice Dresden Hbf. Pěšky asi 250 m na tramvajovou zastávku Hauptbahnhof, odtud tramvají (3) do zastávky Neustädter Markt. Přestoupíte na tramvaj (4) do zastávky Radebeul Schildenstraße. Hotel je od zastávky vzdálený asi 250 m. Jízdní řád MHD Drážďany www.dvb.de/cs-CZ/ Cesta vlakem z Prahy bez přestupu trvá cca 2 h a 25 min. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 10% za vč. nákup 90 a více dní před nástupem na pobyt platí ve všech uvedených termínech.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
„PO STOPÁCH VINETOUA“ a jiných Máyovek (min 3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - ubytování s bufetovou snídaní - vstup do fitness - Wi-Fi - rekreační poplatek ZVÝHODNĚNÝ VSTUP do do BLU Motion SPA za poplatek: cca 3 Eur / osoba od 3 let /den
UPOZORNĚNÍ
Při ubytování z pátku na sobotu a ze soboty na neděli se v termínech od 1.4. do 31.12.23 (mimo TOP termíny) platí příplatek 200 Kč/pokoj/noc.
CELKOVÁ KAPACITA
574 pokojů
DÁLE PRO VÁS
DOPORUČUJEME: VINNETOU - 50 let ve filmu, kniha od Michaela Petzela, vydaná společností SVOJTKA & Co., s. r. o. Více informací ZDE
REKREAČNÍ POPLATEK
v ceně
AKČNÍ NABÍDKA
● „PO STOPÁCH VINETOUA“ a jiných Máyovek (Muzeum Karla Maye jen 450 m od hotelu) ● SLEVA 10% za vč. nákup 90 a více dní před pobytem
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel Radisson Blu Park hotel: - hotel s vlastním bazénem - historické centrum Drážďan jen 40 min MHD - klidná místní část Radebeul s muzeem Karla Maye (450 m od hotelu) - zámek Moritzburg, kde se natáčela pohádka Tři oříšky pro Popelku (jen 11 km od hotelu) - rychlá doprava vlakem nebo autem po dálnici (z Prahy jen 165 km, z Ústí nad Labem cca 85 km)
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
hotelové podzemní garáže: 16 Eur/auto/noc
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
15 Eur/zvíře / noc
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
v ceně
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
MUEZUM KARLA MAYE (cca 450 m od hotelu): - zdarma zapůjčení českého audioprůvodce - různé expozice: * Karel MAY - život a dílo (ve vile Shatterhand) - v bývalé vile spisovatele Karla Maye (1842 - 1912) si můžete vedle literárního díla prohlédnout sbírky zbraní včetně slavné stříbrné pušky aj. * Indiáni Severní Ameriky (ve vile Bärenfett) - sbírka ke kultuře a historii indiánských kmenů Severní Ameriky * Zážitkové hřiště se stopařskou stezkou * Rýžování zlata * Týpí Karla Maye v muzejní parku * Kvíz pro děti Příjezd MHD: S-bahn linka S1 (Dresden - Meissen), zastávka Radebeul-Ost nebo Tramvají linkou 4 Dresden - Weinhöhla, zastávka Schildenstrasse Orientační otvírací doba: úterý - neděle od 10:00 do 18:00 hod (v pondělí zavřeno - vyjma svátků), zavřeno 24.12., 25.12. a 31.12.)
29.09. (Pá) - 01.10. (Ne) 2023 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
(a) Dospělý na lůžku - Standard další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-4 940 Kč
Vybrat termín
29.09. (Pá) - 02.10. (Po) 2023 - 4 dny, 3 noci
(a) Dospělý na lůžku - Standard další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-7 410 Kč
Vybrat termín
29.09. (Pá) - 03.10. (Út) 2023 - 5 dní, 4 noci
(a) Dospělý na lůžku - Standard další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-9 880 Kč
Vybrat termín
29.09. (Pá) - 04.10. (St) 2023 - 6 dní, 5 nocí
(a) Dospělý na lůžku - Standard další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-11 635 Kč
Vybrat termín
29.09. (Pá) - 05.10. (Čt) 2023 - 7 dní, 6 nocí
(a) Dospělý na lůžku - Standard další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-13 390 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoDrážďany - Radebeul
HotelRADISSON BLU PARK & CONFERENCE CENTRE - Drážďany Radebeul
(a) Dospělý na lůžku - Standard
Termín01.11.2023 - 03.11.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...