CA AMIMA - Štěpánka Růžičková

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Japonský yen10019.84
ID: 905654

Advent v Solné komoře

Termín: 09.12. (So) - 10.12. (Ne) 2023

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 3 790 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj – 990 Kč, cestovní pojištění Uniqa.
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Nejprve navštívíme BAD ISCHL, město kde nás okouzlí zasněžená krajina s kulisou nádherných hor a živými tradicemi, které dělají ze zimy na Solnohradsku ten pravý zážitek. Navštívíme cukrárnu Zauner, jednu z nejznámějších v celém Rakousku. Cukrárna je proslavena vynikajícími pralinkami, na kterých si pochutnávala i císařovna Sisi a Franc Josef. V tomto vyhlášeném lázeňském středisku nalezneme také Císařskou vilu, která byla letním sídlem Habsburků, Léhárovo muzeum a mnohé další zajímavosti. V podvečerních hodinách přijdeme do HALLSTATTU (UNESCO), města ležícího na břehu Halštatského jezera a na úpatí pohoří Dachstein. Jezero obklopené vysokými horami a místní starobylé domy vytváří kouzelnou atmosféru. Společně navštívíme vyhlášené adventní trhy a pokud budeme chtít, budeme moci spatřit Hallstatt i z ptačí perspektivy - lanovka nás vyveze na vyhlídku nad městem a ta nás jistě nadchne. Ve večerních hodinách odejdeme na ubytování.
2. den
Dnes nás čeká zážitková plavba po WOLFGANGSEE kolem 19 m vysoké lucerny – zažijeme advent přímo na jezerní hladině. V Mozartově ST. GILGENU můžeme projíždět vánočním trhem na bruslích, ve městě ST. WOLFGANG se budeme moci svést nejstrmější zubačkou v Rakousku až na na 1.783 m vysokou horu Schafberg - na vrcholu se nám otevře strhující panorama. Dnes také ještě navštívíme GMUNDENna severním konci jezera TRAUNSEE, který je cenným historickým klenotem. Jako centrum obchodu se solí zaujímalo město strategicky důležité postavení. Blahobyt oněch dob, kdy se sůl přepravovala vodní cestou na lodích, se dodnes odráží na honosných fasádách. Spatříme jezerní zámek Ort, dominantu Gmundenu a v podvečerních hodinách se vydáme na cestu zpět do ČR. Příjezd do Brna v nočních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 1x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, 1x snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu, vstupy do navštívených objektů cca 35 €.
09.12. (So) - 10.12. (Ne) 2023 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
H 1/1 - zájem o doobsazení Cena zájezdu další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-3 790 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoŠtýrsko - ostatní
HotelAdvent v Solné komoře
H 1/1 Cena zájezdu
Termín09.12.2023 - 10.12.2023
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952
Vytvářím objednávku...