CA AMIMA - Štěpánka Růžičková

Euro125.43
Americký dolar121.80
Britská libra128.63
Švýcarský frank122.50
Japonský yen10019.42
ID: 769008

Legendární karneval v Benátkách

Termín: 21.02. (Pá) - 23.02. (Ne) 2020

Délka pobytu: 3 dny, 1 noc

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 3 657 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj - 840 Kč, cestovní pojištění Uniqa .
Trasa
BENÁTKY - BURANO - MURANO
Svozové trasy
A, B, C, D, E2, F
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna ve večerních hodinách.
2. den
Ráno přijedeme do Punta Sabbioni, odkud se přeplavíme linkovou lodí do BENÁTEK (UNESCO). Po celá staletí okouzlují Benátky tisíce návštěvníků, přicházejících do neustále se měnící laguny, která je živoucí alegorií lidského důmyslu a pýchy před tváří pomíjivosti věků. Na vrcholu rozkvětu se z Benátek stala bohatá republika ovládající celé východní Středomoří. I dnes Benátky zůstaly světem stvořeným pro umění, krásu, eleganci a snění. Na Nám. sv. Marka navštívíme chrám sv. Marka, prohlédneme si budovy prokurací a Dóžecí palác s vězením, vyjedeme na vyhlídku zvonice sv. Marka. Projdeme si nejkrásnější benátská náměstí, kostely, paláce, obchodní uličky a neopomeneme ani slavný most Rialto nebo projížďku parníčkem po Canalu Grande. Během dne a především večera budeme svědky všudypřítomného karnevalového veselí. Zdejší karneval je jednou z nejstarších událostí v historii Benátek. Náměstí Sv. Marka se nastrojí do svátečního hávu, přetéká zářivými barvami a naplní se Benátčany a cizinci. Benátský karneval je velkou událostí plnou barev, hudby, tance a divadla. Dekorace nejrůznějšího typu, elegantní kostýmy, masky, princezny a princové vytvářejí neopakovatelnou atmosféru. Benátský karneval je také plný tradičních událostí, jako je „let Kolombíny“ a „oslava panen“. Do hotelu přijedeme v pozdních večerních hodinách.
3. den
Dopoledne se opět z Punta Sabbioni vydáme na plavbu po benátské laguně. Na ostrově BURANO si prohlédneme typické místní krajky, na ostrově MURANO nám předvedou své dovednosti zruční místní skláři. Historie výroby skla a rozvoje místních skláren je vysvětlena v místním muzeu, jež představuje jedno z největších lákadel regionu. Oba ostrovy dýchají klidnou, pohodovou atmosférou „malých Benátek“, kde jsou také kanály, mosty a mořské zálivy. Jejich jedinečnou atmosféru dotvářejí rybářské osady s množstvím barevných domků rozesetých podél kanálů. V poledne se vrátíme k autobusu a odjedeme do ČR. Příjezd do Brna v nočních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu lux. autobusem, 1× ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 1× snídani, poplatky v Punta Sabbioni, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
lodní lístky – cca 30 €, vstupy do navštívených objektů – doporučená částka cca 40 €, pobytovou taxu.
21.02. (Pá) - 23.02. (Ne) 2020 - 3 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
H 1/1 - zájem o doobsazení Cena zájezdu další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-First minute3 657 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoVal di Fiemme/Obereggen
HotelLegendární karneval v Benátkách
H 1/2 Cena zájezdu
Termín21.02.2020 - 22.02.2020 - s dopravou 21.02.2020 - 23.02.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952
Vytvářím objednávku...