CA AMIMA - Štěpánka Růžičková

Euro125.39
Americký dolar121.88
Britská libra130.00
Švýcarský frank123.75
Japonský yen10019.28
ID: 659223

Termín: 06.05. (Pá) - 08.05. (Ne) 2022

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 3 511 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj - 990 Kč, 2x večeře - 990 Kč (min. počet osob 20), cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
BUDAPEŠŤ - GELLÉRT - SZÉCHENYI
Svozové trasy
A, B, D, E2, H
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Před samotnou prohlídkou města se zastavíme na vyhlídce pod citadelou, odkud budeme moci obdivovat panorama Budapešti. Projdeme si střed města s populární pěší zónou Váci, spatříme dunajské Korzo s „Princezničkou”, známou Gerbeaudovu cukrárnu a také městskou tržnici. Odpoledne strávíme v termálních lázních secesního hotelu GELLÉRT– jedné z pých BUDAPEŠTI (UNESCO). O „zázračném prameni“, tryskajícím v místě léčebných lázní, pocházejí záznamy již z 15. století. Kromě termálních bazénů s teplotou vody 36–38 °C a sauny zde nalezneme také plavecký bazén v římském stylu s umělým vlnobitím. Ve večerních hodinách se ubytujeme v hotelu na okraji města.
2. den
Po snídani budeme v Pešti obdivovat neogotickou stavbu Parlamentu. Parlament byl postaven na přelomu 19. a 20. století a jde o nejrozlehlejší budovu Maďarska. Má 691 místností a na délku měří 268 metrů, přičemž jen výška samotné kupole je 96 m. Budova je jedním z národních symbolů Maďarska a patří mezi nejstarší vládní budovy v Evropě. Následně se přesuneme do Budy, kde si prohlédneme novogotický Matyášův chrám s ohromujícím interiérem. Z Rybářské Bašty se otevírá působivý výhled přes Dunaj. Procházkou půjdeme dál k hradnímu divadlu, k Sándorovu paláci a k vyhlídkové terase před Maďarskou národní galerií. Odpoledne strávíme koupáním v působivých lázních SZÉCHENYI. Jde o jeden z největších termálních komplexů v Evropě. Uvnitř neobarokního objektu z roku 1913 jsou termální lázně s teplotou vody 30–38 °C, vanové lázně, bublinkové a slané koupele, a také tři velké bazény pod otevřeným nebem, které jsou díky horké vodě (samotný pramen má teplotu 74-75 °C) vyhledávané i v zimě. Po případné večeři v hotelu se zájemci mohou vrátit zpět do centra města na večerní vyhlídkovou plavbu po Dunaji nasvícenou Budapeští nebo procházku večerní Peští. Zpět do hotelu se vrátíme pozdě večer.
3. den
Dopoledne si prohlédneme náměstí Hrdinů a Městský park Városliget. Až do odpoledního odjezdu strávíme volný čas relaxací a koupáním v lázních Széchenyi. Do Brna přijedeme v nočních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 2× ubytování v hotelu ve 2ůžkových pokojích s příslušenstvím, 2× snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
vstupy do lázní a navštívených objektů – doporučená částka cca 22 000 HUF.
Poznámka
Plánovaný odjezd z Brna - 7:00, předpokládaný příjezd do Brna 21:30. Uvedené údaje jsou předpokládané. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.
06.05. (Pá) - 08.05. (Ne) 2022 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
H 1/1 - zájem o doobsazení Cena zájezdu další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-First minute3 511 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Bük / Bükfürdo
HotelBudapešť - perla Dunaje
H 1/1 Cena zájezdu
Termín06.05.2022 - 08.05.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952
Vytvářím objednávku...