CA AMIMA - Štěpánka Růžičková

Euro125.43
Americký dolar121.80
Britská libra128.63
Švýcarský frank122.50
Japonský yen10019.42
ID: 872174

Termín: 01.05. (Pá) - 03.05. (Ne) 2020

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 3 471 Kč

Příplatky
cestovní pojištění Uniqa, 1lůžkový pokoj - 1 390 Kč.
Trasa
KŐSZEG - BÜK - SZOMBATHELY - ŠOPROŇ
Svozové trasy
A, B, C, D, E2, H
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Po cestě navštívíme KŐSZEG, snad jediné město na světě, kde zvon odbíjí nejen poledne, ale už v jedenáct hodin halasně připomíná vítězství nad Turky ze srpna roku 1532. Spatříme Jurisicsův hrad se čtyřmi rohovými věžemi, který byl postaven ve 13. století, dnešní podobu získal po požáru v roce 1777. V odpoledních hodinách přijedeme do lázní BÜK a zbytek dne strávíme relaxací. Lázně jsou jedny z nejznámějších a nejpopulárnějších léčebných lázní v Evropě. Léčebné bazény mají teplotu vody 32–38 °C, plavecké 26–28 °C. Zdejší termální voda se využívá k léčbě nejrůznějších onemocnění pohybového ústrojí a zažívacích potíží. Využívané jsou tu nejen léčebné koupele, ale i pitné kúry. V komplexu je rozsáhlý saunový svět, kde najdeme saunu parní, infra, finskou, aromatickou, tepidárium (římské lázně) a sněhovou kabinu. Večer odjedeme na ubytováni.
2. den
Dnešní den budeme relaxovat v termálních lázních BÜK.
3. den
Po snídani zavítáme do nejstaršího města na území Maďarska a centra regionu Západní Zadunají SZOMBATHELY. Město bylo založené v r. 43 po Kr. a ze zisků plynoucích z Jantarové stezky, obchodní cesta, která tudy vedla, bylo postaveno přepychové město, o jehož nádheře svědčí dnes na dvou místech archeologické vykopávky. Učaruje nám krásné historické centrum, parky, neobyčejně příjemné zelené odpočinkové plochy v okolí jezírka s loďkami a např. největší barokní kostel v Maďarsku, biskupská dvouvěžová katedrála. Poté se přesuneme do ŠOPRONĚ – barokní perly Maďarska. Šoproň je nejen nejbohatším, ale i nejromantičtějším městem Maďarska. Kulturních památek jsou ve městě desítky, malebné je zejména neporušené středověké jádro města, avšak nejen díky nim je Šoproň vyhlášená. Svou slávu si získala také díky červenému vínu Kékfrankos (Modrá frankovka). Po prohlídce města se vydáme na cestu do ČR, příjezd do Brna ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 2x ubytování ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 2x snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
vstupy do lázní, pobytovou taxu.
01.05. (Pá) - 03.05. (Ne) 2020 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
H 1/1 - zájem o doobsazení Cena zájezdu další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-First minute3 471 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Bük / Bükfürdo
HotelLázně s kapkou poznávání
H 1/1 Cena zájezdu
Termín01.05.2020 - 03.05.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952
Vytvářím objednávku...