CA AMIMA - Štěpánka Růžičková

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Japonský yen10019.84
ID: 1037027

Wroclaw: město sta mostů a polské Slezsko ***

Termín: 16.09. (So) - 17.09. (Ne) 2023

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 3 500 Kč

Program
:

Odjezd v ranních hodinách, přesun do Polska. KSIAŽ – třetí největší zámek v Polsku s více než 400 místnostmi. Je položen na vysokém skalnatém ostrohu nad říčním údolím. Možnost prohlídky. SWIDNICA (UNESCO) – kostel sv. Trojice, gotický kostel sv. Václava a Stanislava s bohatým barokním interiérem, historické náměstí s kašnami. Jedná se o nejstarší kostely s dřevěnou kostrou v Evropě. WROCLAW (Vratislav) – jedno z nejkrásnějších měst, které založil český kníže Vratislav. Právě zde bylo založeno biskupství. Centrum města leží na několika ostrovech a je protkáno rameny řeky Odry. TUMSKÝ OSTROV – atraktivní oblast s mnoha památkami. Katedrála sv. Jana Křtitele se vyznačuje směsicí slohů, gotický kostel Nejsvětější Panny Marie Na Písku. TRHOVÉ NÁMĚSTÍ – druhé největší náměstí v Polsku, k odpočinku zvou romantické hospůdky a kavárny. RADNICE – jedna z nejvýznamnějších ukázek gotické architektury ve střední a východní Evropě. KRÁLOVSKÝ PALÁC – v barokním paláci je umístěno národopisné a archeologické muzeum. KOSTEL SV. ALŽBĚTY – zajímavá gotická bazilika s vysokou věží. V centru města najdete na 360 trpaslíků.
:

WROCLAW – dokončení prohlídky města. V programu bude zastávka u nové sportovní haly a HALY STOLETÍ (UNESCO). JAWOR – navštívíte kostel Míru, který byl postaven po konci třicetileté války. Největší hrázděná stavba na světě byla postavena pouze ze dřeva, slámy a hlíny. BOLKÓW – městečku vévodí zřícenina impozantního hradu. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20:00 hodin.
Cena zahrnuje
přeprava, 1x ubytování, 1x snídaně a průvodce.
Cena nezahrnuje
Tričko
Wroclaw: město sta mostů a polské Slezsko

• Jedno z nejkrásněšjách měst Polska.


Město Wroclaw neboli česky Vratislav, patří mezi nejvýznamnější a nejkrásnější polská města. Úplně tak polské ale není, protože v historii bylo součástí Pruska, Německa i Česka. Historické centrum se rozkládá na ostrovech a v okolí řeky Odry a snad každý průvodce potvrdí, jak je centrum bohaté na krásné stavby a památky.

16.09. (So) - 17.09. (Ne) 2023 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Autobus
-3 500 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPolsko
MístoVaršava
HotelWroclaw: město sta mostů a polské Slezsko
Cena za osobu
Termín16.09.2023 - 17.09.2023
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Hoška Tour IČO: 43518621
Vytvářím objednávku...