CA AMIMA - Štěpánka Růžičková

Euro125.43
Americký dolar121.80
Britská libra128.63
Švýcarský frank122.50
Japonský yen10019.42
ID: 658762

Perly Dolního Rakouska s plavbami

Termín: 01.08. (So) - 02.08. (Ne) 2020

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 2 253 Kč

  • Romantic
Příplatky
1lůžkový pokoj – 890 Kč, 1x večeře - 490 Kč, cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
SEEGROTTE HINTERBRÜH - HEILIGENKREUZ - MAYERLING - ST. PÖLTEN - SCHALLABURG - MELK – WEIßENKIRCHEN- DÜRNSTEIN – KREMS AN DER DONAU
Svozové trasy
A, B, D, E2
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Naše putování začneme v jeskyni HINTERBRÜHL, která se chlubí největším podzemním jezerem v Evropě. Jedinečný labyrint jeskynních systémů, chodeb a krápníkových hal je dnes známou turistickou atrakcí, jejímž vyvrcholením je romantická plavba po jezeře. Dále se vydáme k největšímu cisterciáckému klášteru v Evropě HEILIGENKREUZ, kde na místním hřibově neopomeneme navštívit hrob baronky Mary Vetserové (poslední milenka rakouského korunního prince Rudolfa Habsburského), která zahynula společně s Rudolfem v nedalekém Mayerlingu a důvod jejich násilné smrti není doposud jasný. U již zmíněného loveckého zámečku MAYERLINGU se krátce zastavíme na foto zastávku. Následně přijedeme na hrad SCHALLABURG, který patří k nejkrásnějším renesančním zámkům severně od Alp. Po cestě na ubytování navštívíme hlavní město Dolního Rakouska ST. PÖLTEN. K tomuto městu se váže velmi dlouhá historie, jelikož jeho počátky spadají až do 4. století před Kristem. Ve večerních hodinách přijedeme na ubytování.
2. den
Po snídani se vydáme do MELKU, jehož dominantou je Benediktinský klášter, právě na toto místo zasadil spisovatel Umberto Eco svůj román Jméno růže. Abychom si užili romantickou atmosféru malebného údolí Wachau (UNESCO), vydáme se na nezapomenutelnou plavbu po proudu Dunaje. Během ní uvidíme nesčetné vinice, WEIßENKIRCHEN - kostel sv. Michaela, v dávných časech zde bývalo kultovní keltské obětiště. Spatříme srdce Wachau DÜRNSTEIN, středověké hradní město, odkud je krásný výhled na hradní zříceninu Kuenringerburg, ve které byl vězněný Richard Lví srdce. Doplujeme až do kouzelného historického městečka KREMS AN DER DONAU (UNESCO), ležícího na březích Dunaje, které si dodnes zachovává svůj starobylý ráz. Právě odtud pochází známá Kremžské hořčice. Ve večerních hodinách přijedeme do Brna.
Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 1x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, 1x snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
plavby, pobytové taxy.
Poznámka
Předpokládaný odjezd z Brna - 07:00, plánovaný příjezd do Brna 19:00. Uvedené údaje jsou předpokládané. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.
01.08. (So) - 02.08. (Ne) 2020 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
H 1/1 - zájem o doobsazení Cena zájezdu další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-7%First minute2 253 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoŠtýrsko - ostatní
HotelPerly Dolního Rakouska s plavbami
H 1/2 Cena zájezdu
Termín01.08.2020 - 02.08.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952
Vytvářím objednávku...