CA AMIMA - Štěpánka Růžičková

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Japonský yen10019.84
ID: 1003769

Půvaby zimního Tyrolska

Termín: 02.12. (So) - 03.12. (Ne) 2023

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 3 638 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj – 990 Kč, cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
A, A1
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Nejprve zamíříme do WATTENS, kde navštívíme křišťálový svět Swarowski. Jde o nezapomenutelný zážitek spojený s možností nákupu nevšedních vánočních dárků. Ve večerních hodinách nás čeká město INNSBRUCK, kde zavítáme na věhlasné adventní trhy na náměstí Marktplatz, na trhy na překrásně vyzdobené obchodní třídě Marie Terezie s osvětlenými stromy a velkým zářícím křišťálem a budeme mít i individuální volno. Poté odjedeme na ubytování.
2. den
Po snídani dokončíme prohlídku Innsbrucku. Jde o nádherné historické město uprostřed hor a hlavní město rakouské spolkové země Tyrolsko. „Hlavní město Alp“ leží v údolí řeky Inn a ze všech stran jej chrání mohutné hory. Jednota města a hor činí z Innsbrucku jedno z nejkrásnějších rakouských měst. Přírodní krásy se tu mísí s kulturními poklady, z nichž na každém kroku dýchá historie. Po prohlídce centra města přejedeme do světoznámého horského střediska KITZBÜHEL. Historické jádro města ze všech stran obklopují zasněžená pohoří a tak nabízí dokonalou kulisu pro romantický advent na horách. V bohatě zdobených stáncích jsou zde k dostání tradiční výrobky regionálních uměleckých řemesel, vánoční ozdoby a další rozmanité zboží. Samozřejmě nechybí místní kulinářské speciality a nápoje typické pro toto roční období. Posléze přejedeme do ELLMAU, kde navštívíme adventní trhy, pár stovek metrů nad praxí oblíbeného seriálového „doktora z hor“ Martina Grubera v nadmořské výšce 1.555 m, kam vyjedeme lanovkou. Kouzelná cesta kolem horské chaty s panoramatickou restaurací vede po sedmi stanovištích s betlémem, adventními stánky, s výhledem „doktora z hor“ na noční hřeben Wilder Kaiser. Cesta je lemována pochodněmi. Kolem 17 hod. se vydáme zpět do ČR, příjezd do Brna v nočních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 1x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, 1x snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu, vstupy do navštívených objektů cca 35 €.
02.12. (So) - 03.12. (Ne) 2023 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
H 1/1 - zájem o doobsazení Cena zájezdu další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-First minute3 638 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoŠtýrsko - ostatní
HotelPůvaby zimního Tyrolska
H 1/1 Cena zájezdu
Termín02.12.2023 - 03.12.2023
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952
Vytvářím objednávku...