CA AMIMA - Štěpánka Růžičková

Euro125.39
Americký dolar121.88
Britská libra130.00
Švýcarský frank123.75
Japonský yen10019.28
ID: 975975

APARTMÁNY TENERIFE **

Termín: 23.10. (So) - 30.10. (So) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 1 381 Kč

  • Exotika
Poloha
Apartmánový dům se nachází 120 m od pláže Morro de Gos a 1,5 km od hotelu Ancla.
Vybavení
Recepce pro všechny apartmány je v hotelu Ancla. Parkoviště v okolí (pokud nemá rezidence vlastní; 6-8 EUR/den, počet míst omezen). Pes povolen (depozit 50 EUR).
Bazén, dětské hřiště.
Ubytování
Byty s obytnou částí se dvěma lůžky (rozkládací pohovka) a kuchyňským koutem (lednice, vařič, mikrovlnná trouba), příslušný počet ložnic. Koupelna a WC, TV, balkón. Přízemí. 
Ložní prádlo v ceně, ručníky (4 EUR/os./týden).
Ve všech bytech možnost až dvou přistýlek (+2).
APT 6+2: tři dvojlůžkové ložnice, 1 x manželské lůžko, 4 ind. lůžka. Pobyt se stravou - min. 5+1.
Stravování
VLASTNÍ nebo POLOPENZE (snídaně + večeře) formou bufetu v hotelu Ancla (1,5 km).

V případě vlastního stravování možnost připlacení stravy v hotelu Ancla: pouze snídaně nebo obědy či večeře.

Nápoj v ceně oběda i večeře (2-3 dcl balená voda, víno, pivo, cola).

První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba až snídaně následující den. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
V ceně
Pobyt v apartmánu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a s vybraným typem dopravy, ložní prádlo, závěrečný úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště.

U apartmánů bez stravy je v základní ceně počet hlavních lůžek, příplatek za přistýlku je v ceně pouze tehdy, pokud je obsazená. Tento příplatek zohledňuje zvýšenou spotřebu energií.
Slevy
Časová sleva 5% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 3% při zakoupení do 28.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.
Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Parkování: 6-8 EUR/den, platba na místě.
Ručníky (osuška + ručník): 4 EUR, platba na místě.
Cestovní pojištění: za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 23.05. do 03.10., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). Pobyt v apartmánu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. V případě ubytování se stravováním je třeba uvážit, že na jídlo se dochází do hotelu Ancla (1,5 km). Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
Popis letoviska:
OROPESA DEL MAR
Letovisko, které se nachází na pobřeží Costa del Azahar (250 km jižně od Barcelony a 90 km severně od Valencie) nabízí od června do září příjemné subtropické klima, široké pláže s jemným pískem a pozvolný vstup do moře. Podél pobřeží vede naučná stezka, jediná ve Španělsku (6 km) a nabízí jedinečné procházky s krásnými výhledy na moře. Městečko nabízí historické centrum s úzkými uličkami a malebnými zákoutími, během sezóny mnoho kulturních akcí, velmi hezká je návštěva Oropeského hradu či Královské věže u majáku. Oropeské pobřeží nabízí 7 pláží (4 písčité, 1 kamenitou a 2 písčité zátoky), čtyři z nich s tzv. Modrou vlajkou – La Concha, Morro de Gos, Les Amplàries a Les Platgetes de Bellver. Vzhledem k delší dojezdové vzdálenosti doporučujeme dvoutýdenní pobyt a velmi včasnou rezervaci apartmánu.
Doprava:
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - COSTA DEL AZAHAR
Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 28.05. - 26.09. v 7/14-denních cyklech (počet pobytových dní bez dopravy).
Výstupní místa ve Španělsku: Oropesa del Mar.
Cena autobusové dopravy: 3.590 Kč.
Cena je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou.

Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky. U pobytů delších než 2 týdny bude účtována 2x jednosměrná jízdenka.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Rozvadov.
Svozová místa - min. počet 6 osob v odjezdovém místě:
Za příplatek 300 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice. 350 Kč: Brno, Česká Lípa, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec n/N, Jihlava, Kolín, Kuřim, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Tišnov, Velké Meziříčí, Žatec.
500 Kč: Ostrava, Studénka, Olomouc, Hranice na Moravě.
550 Kč: České Budějovice, Písek, Tábor.
Pro uskutečnění svozu je podmínkou minimální počet osob. Svozy ze severu mají přestup v Praze. Svozy ze západních Čech jsou s přestupem v Plzni. Svozy ze severní Moravy jsou zajišťovány rychlovlaky s přestupem v Praze (hlavní nádraží - Stodůlky individuální přesun metrem).
Odjezdy a příjezdy: týdenní a dvoutýdenní zájezdy (7, resp. 14 noclehů) mají odjezd v pátek v ranních/dopoledních hodinách (Brno 05:30, Praha 08:30), návrat v neděli odpoledne (Praha 15:00). Cesta do Španělska z Prahy trvá cca 24 hodin (dle provozu). Cestou se dělají pravidelné přestávky cca po 3,5 hodinách cesty.

VLASTNÍ DOPRAVA
Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 990 Kč/os./noc, snídaně od 140 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.
Výlety:
Výlety v místě prodává delegát, výběr výletů je mimo hlavní sezónu omezený.

Valencie monumentální - polodenní výlet. 28 EUR + případné vstupy.
Valencie Oceanografic - polodenní výlet. 28 EUR + vstup 30,70 EUR (nebo 20,20 EUR v případě skupinky nad 20 osob).
Valencie Bioparc - polodenní výlet. 28 EUR + vstup 23,80 EUR (nebo 18,50 EUR v případě skupinky nad 20 osob).
Valencie Albufera - polodenní výlet. 28 EUR + loď 5 EUR.
Valencie celodenní - jednotlivé polodenní výlety lze mezi sebou libovolně kombinovat. 38 EUR + vstupy.
Peňíscola - polodenní výlet. 27 EUR, dítě do 10 let 24 EUR.
Benicasim - polodenní výlet. 21 EUR, dítě do 18 let 17 EUR.
Aquarama - odpolední výlet. 24 EUR vč. vstupného, dítě do 0,9 m 10 EUR.
Prehistorické malby v La Valltorta - polodenní výlet. 22 EUR, dítě do 10 let 19 EUR.
Morella - polodenní výlet. 37 EUR, dítě do 10 let 32 EUR.
Sagunto - polodenní výlet. 27 EUR, dítě do 10 let 23 EUR + případné vstupy.
Jardín del Papagayo - polodenní výlet. 36 EUR, dítě do 10 let 32 EUR.
Hadí ostrovy (Islas Columbretes) - celodenní výlet. 60 EUR.
Krasová jeskyně sv. Josefa - polodenní výlet. 34 EUR, dítě do 13 let 29 EUR.

Delegátské služby:
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 23.05. do 03.10., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
Český delegát nečeká klienty na letišti a nemusí být přítomen při ubytování v případě letecké nebo vlastní dopravy, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a přichází za hosty na plánovanou delegátskou schůzku 2-3x týdně. Delegát je přítomen při příjezdu autobusu z ČR a při odjezdu busu z letoviska. Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu/v apartmánu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.
Obecná pravidla:
Výlety v místě prodává delegátka, výběr výletů je mimo hlavní sezónu omezený.
Prázdninová letoviska:
mimo hlavní sezónu (v období od října do května) bývají některá zařízení uzavřena (vodní venkovní parky, zábavní podniky, sezónní restaurace a obchody).
Ubytování s all inclusive: v rámci služeb all inclusive může být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
Sportoviště, sportovní vyžití: např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
Venkovní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
Vnitřní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
Zábavní programy: hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
Trezor: může být za poplatek (+ kauce na klíč).
TV-SAT: může se skládat kauce na ovladač.
Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je k dispozici na pokoji. Platba při odjezdu v recepci.
23.10. (So) - 30.10. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba v APT 6/8 (obs. 8 os.) další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-1 381 Kč
Vybrat termín
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-5 354 Kč
Vybrat termín
Dospělý na lůžku
Plná penze
Vlastní
-6 731 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoOropesa
HotelAPARTMÁNY TENERIFE
Osoba v APT 6/8 (obs. 8 os.)
Termín23.10.2021 - 30.10.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Vytvářím objednávku...